NYE MEDLEMMER

Vi i OOEHK ønsker nye medlemmer velkomne.

Vi er en klubb som stadig vokser og vi ønsker å ta vare på nye og gamle medlemmer.

Vi har godt miljø og høyt aktivitetsnivå.

Vi er Norges eldste hundeklubb med rundt 400 elghund

Interesserte medlemmer.

 Vi ønsker å trekke ut et Tracker Artemis band blant nye medlemmer som er meldt inn/melder seg inn i perioden 21.august 2020-  24.Desember 2021

Alle nye medlemmer får en caps og en kopp. Vi sender dessverre ikke dette pr. post, men det kan hentes enten på premieutdelinger, medlemskvelder, klubbhytta vår, andre arrangementer eller etter avtale.

Vedlagt ligger en informasjonsfolder om klubben vår og vårt arbeid.

 

Annonser

Default Image

Annonser

Annonsering er tilgjengelig for klubbens medlemmer. Valper som annonseres skal stamme fra foreldre som tilfredsstiller NEKF's krav til godkjente avlshunder. For å annonsere sender dere info på epost til klubben i kontaktskjema under avdelingen "Kontakt oss". Annonsen må minst inneholde informasjon om type hund og… Les mer.....

Grasrotandelen

 

Denne nettsiden bruker cookies for å bidra til en enkel surfeprosess

Fortsett å bruke siden som normalt dersom du godtar dette. Du kan lese mer om vår bruk av cookies her. Lær mer

Jeg aksepterer

Cookies - Informasjonskapsler

Denne siden benytter såkalte "cookies" (informasjonskapsler). En cookie er en liten tekstfil som blir lagret på din harddisk av nettstedet du besøker. Filen inneholder informasjon og blir blant annet brukt til å støtte deg som bruker og til statistikk.

Det medfører ingen sikkerhetsrisiko for deg, og gjør at vi kan tilby deg en tjeneste som virker best mulig.

Funksjonen kan slås av i de fleste nettlesere gjennom et menyvalg som "innstillinger", "sikkerhet" e.l. Dette vil imidlertid få konsekvenser for bruken av nettstedet generelt